Volejte: +420 778 477 921

Pište: zdenek@realityjednoduse.cz

reality jednoduše

MENU

Zdeněk Křenovský

Zdeněk Křenovský

Zabývám se aktivně realitami 8 let. Před vstupem do praxe jsem vystudoval ekonomickou školu a Vysokou školu s geografickým zaměřením.

Začínal jsem v malé realitní kanceláři, kde jsem se naučil základům realitní praxe. Po roce v realitách jsem přešel do velké realitní sítě Century 21 Real Tip, abych se mohl dále ve svém oboru rozvíjet a vzdělávat se u nejlepších. Century 21 jsem si vybral zejména pro její vzdělávací systém, který je pravidelně řazen prestižním časopisem Training mezi Top 125 firemních školení na světě.

V té době jsem začal věnovat realitnímu oboru více času a myšlenek a ejhle přineslo to svoje ovoce. Začal jsem získávat zajímavé zakázky a kontakty. Nabídky a počet prodejů se výrazně zvýšil. Začal jsem prodávat několik nemovitostí měsíčně a mohl jsem se tak začít věnovat tomu, co mě baví, opravdu naplno.

Po letech ve velké realitní síti jsem přešel opět k menší společnosti, která mi poskytuje potřebou podporu a svobodu v tom co dělám.

Dnes už vím, že nezáleží na tom, kolik zakázek makléř má, ale jak se o prodej stará a co pro něj udělá. Používám moderní metody prodeje a pravidelně se vzdělávám abych byl v obraze a o krok napřed.

Mé zásady jsou respekt, efektivita, přímost, spolehlivost....to na čem se s klientem domluvíme to vždy platí. Ke každému klientovi přistupuji naprosto individuálně, protože vím, že každý má jiné potřeby a důvody k prodeji.

Pokud se na mě obrátite, ať už s prodejem, odhadem nemovitosti nebo i radou jsem Vám k dispozici. Pro prodávající jsem sepsal e-book : 10 největších chyb při prodeji nemovitosti a zcela zdarma si jej můžete stáhnout na mých stránkách.

Více o mých službách zde

 

Kontaktujte Zdeňka Křenovského